Чоловічий механічний годинник Ailang FlyWheel з автопідзаводом
Подарунок

4 601 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8901
+380 (95) 613-46-30
Vodafone
- +380 (96) 399-51-60Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чоловічий механічний годинник Ailang FlyWheel з автопідзаводом»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Механічний чоловічий годинник Ailang FlyWheel (сапфірове скло, автопідзавод, 25 каменів)

Ailang - бренд ексклюзивних механічних годинників ручної збірки.
Даний завод випускає ексклюзивні моделі в невеликих лімітованих кількостях. Традиції і технології складання Ailang славляться високою якістю і надійністю. Бренд вперше представлений в Україні і має офіційну гарантію 12 місяців.
Детальніше про годинник Ailang FlyWheel
- Годинниковий механізм:Механічний, Автопідзавод, 25 каменів, Японія
- Функції: Система День-Ніч, 2 механізму Double+, час по 24-й шкалі
- Корпус (форма): круглий
- Матеріал корпусу: Сталь вищої проби
- Водонепроникність: Базова - дощ
- Скло: Сапфірове
- Задня кришка: Прозора
- Колір корпусу: Золотистий
- Матеріал ремінця: Шкіряний
- Колір ремінця: Коричневий
- Застібка: Кліпсова Ailang
- Довжина ремінця: 25 см (регулюється)
- Діаметр: 44 мм
- Товщина: 12 мм
- Гарантія 12 місяців



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ailang |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Елітні годинники |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR |
| Кількість каменів | 25 шт. |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Синій |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Додаткові функції | Індикація часу заходу сонця і до світанку |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, 25 каменів, Японія |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Вага, г | 120 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Основний колір циферблату | Синій |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Тип циферблата | Аналоговий (Стрілочний) |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Особливості | Система День-Ніч, 2 механізму Double+, час по 24-й шкалі |
| Вид індикації | Римські цифри, індекси |
| Гарантія | 12 місяців |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Розміри, мм | 44х12 |
| Застібка | Кліпсова Ailang |
| Фабрика збірки | Китай |
| Задня кришка | Прозора |
| Колір ремінця | Коричневий |
| По діаметру годин | Середні |
| По країні механізму | З японським механізмом |
| Стиль | Класичний |
- Ціна: 4 601 ₴











