Чоловічий механічний годинник Tevise Oscar з автопідзаводом

3 539 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8308
+380 (95) 613-46-30
Vodafone
- +380 (96) 399-51-60Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Механічні чоловічі годинники Tevise Oscar (сапфірове скло, автопідзавод, 25 каменів)

Tevise - бренд ексклюзивних механічних годинників.
В Україні представлений вперше. Годинники мають неповторний дизайн, якісне складання і офіційну міжнародну гарантію 12 місяців.
Детальніше про годинник Tevise Oscar
- Годинниковий механізм:Механічний, Автопідзавод, 25 каменів, Японія
- Функції: Маятник "Турбиллион", система День-Ніч
- Корпус (форма): Круглий
- Матеріал корпусу: Сталь вищої проби
- Водонепроникність: Базова - дощ
- Скло: Сапфірове
- Задня кришка: Прозора
- Колір корпусу: Золотистий
- Матеріал ремінця: Шкіряний
- Колір ремінця: Коричневий
- Застібка: Фірмова
- Довжина ремінця: 25 см (регулюється)
- Діаметр: 42 мм
- Товщина: 11 мм
- Гарантія 12 місяців




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tevise |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Кількість каменів | 25 шт. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Сапфірове скло |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 24 години |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Автопідзавод | Так |
| Додаткові функції | Індикація часу заходу сонця і до світанку |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Задня кришка | Прозора |
| Застібка | Фірмова |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблату | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годин | Невеликі |
| По країні механізму | З японським механізмом |
| Розміри, мм | 42х11 |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (Стрілочний) |
| Тип цифр | Арабські |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика збірки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функції | Маятник "Турбиллион", система День-Ніч |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, 25 каменів, Японія |
| Колір ремінця | Коричневий |
- Ціна: 3 539 ₴










