LG F2J3HS0W

20 739 ₴
- Нет в наличии
- Код: F2J3HS0W
+380 (95) 613-46-30
Vodafone
- +380 (96) 399-51-60Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LG F2J3HS0W
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Класс отжима | B |
| Класс стирки | A |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 44 см |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Программы | Бавовна, Делікатна, Ручне прання, Щоденне прання, Інтенсивне прання, Полоскання + Віджим, Синтетика, Віджимання, Легкий догляд, Бавовна макс, Попереднє прання, Змішана білизна, Полоскання, Швидка 30 хв., Очищення барабана, Одяг малюка + Пар, Спорт |
| Тип | пральна |
| Тип двигателя | Інверторний/Inverter Direct Drive™ |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
- Цена: 20 739 ₴






