Чоловічий Led годинник Skmei Electro 1119

495 ₴
- В наявності
- Код: 1119
- +380 (96) 399-51-60Kyivstar
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чоловічий Led годинник Skmei Electro 1119»
Спортивний годинник Skmei Electro з гарантією на 12 місяців
Відеоогляд:
Skmei – бренд стильних годинників, які володіють великою кількістю корисних функцій і мають відмінну якість зборки.
Механізм:
Кварцовий механізм Quartz. Головною перевагою є точність ходу, а також годинник з кварцовим механізмом не потребують щоденного заводі. Такі годинники надійніше, так як вони менш чутливі до ударів в порівнянні з механічними.
Корпус:
Прямокутний пластиковий корпус виконаний у строгому класичному стилі, більше того тонкий корпус робить годинник особливо привабливими. Задня кришка повністю закрита.
Гарантія:
У комплекті з годинником йде гарантійний талон, який надає гарантійне обслуговування протягом 12 місяців.

Детальніше:
- Годинниковий механізм: Кварцовий
- Особливості: При натисканні кнопки показується час, дата, місяць, день тижня
- Корпус (форма): Прямокутний
- Матеріал корпусу: Полікарбонат
- Водонепроникність: Базова
- Скло: Полікарбонатне
- Колір корпусу: Чорний
- Матеріал ремінця: Каучуковий
- Колір ремінця: Чорний
- Застібка: На кнопках
- Діаметр: 30 мм
- Товщина: 10 мм

Великий досвід роботи (працюємо для Вас з 2016 року),
Якісне обслуговування (відгуки про нашу роботу Ви можете подивитися тут)
Тільки оригінальні годинник (на всі годинники діє гарантія від 6 до 36 місяців)

Швидка доставка день в день
(БЕЗКОШТОВНА доставка при замовленні будь-яких годин від 600 грн)
(сформуйте замовлення на сайті або за телефоном до 15.30 годин, ми надішлемо товар у той же день)

Кур'єрська доставка по Києву
(щоб отримати цей товар протягом дня сформуйте замовлення на сайті або за телефоном до 09.30)

Самовивіз: Київ, Харків, Дніпро
(даний товар Ви можете забрати самовивозом, деталі і наявність в магазині уточнюйте у менеджера)

Кешбек та знижки на наступні покупки
(Отримуйте кешбек і знижку на наступні покупки. Деталі дізнавайтесь у менеджера)
Залишилися питання?
Для отримання швидкої відповіді або консультації телефонуйте за номерами +380508785180, +380963995160
або пишіть нам на:
Viber
Telegram
choicemarket.com.ua - оригінальні годинники, дитячі товари та іграшки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Нестандартна |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 495 ₴














