Прогулянкова коляска Lionelo EMMA PLUS FOREST GREEN
-12%

5 999 ₴
5 299 ₴
- В наявності
- Код: EMMA PLUS FOREST GREEN
+380 (95) 613-46-30
Vodafone
- +380 (96) 399-51-60Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коляска прогулочная Lionelo EMMA PLUS FOREST GREEN від офіційного представника в Україні з гарантією 5 років
Тільки оригінальні товари Польського бренду "Lionelo" з швидкою відправкою по Україні
Чому варто вибрати наш інтернет-магазин?

Тільки оригінальні товари Lionelo
У нас тільки оригінальна продукція бренду Lionelo з офіційною гарантією до 60 місяців
Швидка відправка
Якщо Ви зробили замовлення до 13.00 - ми надішлемо товар у день замовлення, якщо пізніше - то відправка буде на наступний робочий день.
Без передоплати
Не потрібно передоплат, ми відправляємо накладним платежем або іншим зручним для Вас способом. .

Lionelo Emma Plus - коляска, виготовлена з високоякісних матеріалів.
Міцний каркас коляски гарантує стійкість і стійкість до пошкоджень навіть при інтенсивному використанні. Емма Плюс була продумана до дрібниць, щоб ваші прогулянки були ще більш приємними.
Особливості прогулянкової коляски Lionelo EMMA PLUS FOREST GREEN
Регульована спинка та підставка для ніг
Велика корзина для покупок
Глибокий козирок
Стильна сумка
Знімний піднос з підсклянником
Органайзер для батьків

Характеристики прогулянкової коляски Lionelo Emma Plus:
- Регульована спинка і підніжка
- Глибокий капюшон XXL
- Eva колеса
- Сумка для батьків
- Знімний піднос з підсклянником
- Органайзер для батьків
- Максимальне навантаження: 15 кг
Розміри і вага коляски Lionelo Emma Plus:
- Розміри: 68 х 49,5 х 101 см
- Складена: 35 х 51 х 83 см
- Вага: 8,5 кг.
Відеоогляд прогулянкової коляски Lionelo Emma Plus
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lionelo |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Кількість коліс | 6 шт. |
| Комплектація коляски | Кошик для покупок, Підсклянник, Сумка для дитячих речей |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Перекидна ручка | Ні |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип задніх коліс | Подвійні |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Колір | Зелений |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Висота | 101 см |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 49.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автокрісло | Немає |
| Амортизація | Да |
| Вага коляски, кг | 7 - 10: 8.5 |
| Гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дитячий вік | 2.5 роки,3 роки,2 роки,1.5 року,1 рік,11 місяців,10 місяців,9 місяців,8 місяців,7 місяців,6 місяців,5 місяці,4 місяці,3 місяці,2 місяці,1 місяць,0 місяців |
| Основний колір | Зелений з чорним |
| Поворотність коліс | Поворотні |
| Країна реєстрації Бренду | Польща |
| Тип | Прогулянкові |
| Ширина шасі | 50 - 60 см: 50 см |
- Ціна: 5 299 ₴










