Чоловічий годинник Lige Signature з секундоміром
Подарунок

1 695 ₴
- В наявності
- Код: 8104
+380 (95) 613-46-30
Vodafone
- +380 (96) 399-51-60Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чоловічий годинник Lige Signature з секундоміром»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий годинник Lige Signature (мінеральне скло, секундомір, японський кварцовий механізм)

Lige – бренд чоловічих наручних годинників стандарту ICO:9001.
Годинники мають стильний дизайн, японський механізм і офіційну гарантію 12 місяців. Вони відмінно підійдуть як на роботу, так і для активного відпочинку.
Детальніше про годинник Lige Signature
- Годинниковий механізм: Quartz, Японія
- Функції: Дата, секундомір, час по 24-й шкалі
- Корпус (форма): Круглий
- Матеріал корпусу: Сплав металів
- Водонепроникність: 3 атм - душ
- Скло: Мінеральне
- Задня кришка: Закрита
- Колір корпусу: Золотистий
- Матеріал ремінця: Шкіряний
- Колір ремінця: Коричневий
- Застібка: Класична
- Довжина ремінця: 25 см (регулюється)
- Діаметр: 43 мм
- Товщина: 11 мм
- Гарантія 12 місяців






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lige |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Білий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Водостійкість | 3 атм - душ |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Функції | Дата, секундомір, час по 24-й шкалі |
| Матеріал корпусу | Сплав металів |
| Характеристики механізму | Японія |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Вага, г | 120 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Основний колір циферблату | Білий |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Тип циферблата | Аналоговий (Стрілочний) |
| Механізм | Кварцовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Вид індикації | Римські цифри, індекси |
| Гарантія | 12 місяців |
| Точність ходу | +/- 0,5 сек/день |
| Розміри, мм | 43х11 |
| Застібка | Класична |
| Фабрика збірки | Китай |
| Задня кришка | Закрита |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Колір ремінця | Коричневий |
| По діаметру годин | Середні |
| Тип цифр | Римські цифри, індекси |
| Стиль | Класичний |
- Ціна: 1 695 ₴











