Чоловічий класичний годинник Curren Bastion з секундоміром і хронографом

1 495 ₴
- В наявності
- Код: 2417
- +380 (96) 399-51-60Kyivstar
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чоловічий класичний годинник Curren Bastion з секундоміром і хронографом»
Чоловічий класичний годинник Curren Bastion з секундоміром і хронографом

Curren
– бренд якісного кварцового годинника з 2001 року.
Годинник має стильний дизайн, високу якість складання та офіційну гарантію 12 місяців.
Вони підійдуть під будь-який одяг, яскраво виділять власника з натовпу і точно показуватимуть час власнику довгі роки.
- Годинниковий механізм: Кварцовий
- Функції: Секундомір, хронограф, дата, всі циферблати робітники
- Корпус (форма): Круглий
- Матеріал корпусу: Сталь
- Водонепроникність: 3 атм - душ
- Скло: Мінеральне
- Задня кришка: Закрита
- Колір корпусу: Золотий
- Матеріал ремінця: Сталевий
- Особливості: З японським механізмом
- Колір ремінця: Чорний
- Застібка: Двохурівнева
- Діаметр: 48 мм
- Товщина: 11 мм
- Гарантія 12 місяців




Большой опыт работы (работаем для Вас с 2016 года),
Качественное обслуживание (отзывы о нашей работе Вы можете посмотреть здесь)
Только оригинальные часы (на все часы действует гарантия от 6 до 36 месяцев)

Быстрая доставка день в день
(БЕСПЛАТНАЯ доставка при заказе любых часов от 900 грн)
(сформируйте заказ на сайте или по телефону до 15.30 часов, мы отправим товар в тот же день)

Курьерская доставка по Киеву
(чтобы получить этот товар в течении дня сформируйте заказ на сайте или по телефону до 09.30)

Самовывоз: Киев, Харьков, Днепр
(данный товар Вы можете забрать самовывозом, детали и наличие в магазине уточняйте у менеджера)

Кешбек и скидки на следующие покупки
(Получайте кешбек и скидку на следующие покупки. Детали узнавайте у менеджера)
Остались вопросы?
Для получения быстрого ответа или консультации звоните за номерами +380508785180, +380963995160
или пишите нам на:
Viber
Telegram
choicemarket.com.ua - оригинальные часы, детские товары и игрушки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Хронограф | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Водостійкість | 3 атм - душ |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Функції | Секундомір, хронографія, дата, всі циферблати робочі |
| Матеріал корпусу | Сплав металів |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Вага, г | 60 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Тип циферблата | Аналоговий (Стрілочний) |
| Механізм | Кварцовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 45х11 |
| Застібка | Дворівнева |
| Фабрика збірки | Китай |
| Задня кришка | Закрита |
| Колір ремінця | Чорний |
| По діаметру годин | Середні |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Стиль | Класичний |
- Ціна: 1 495 ₴











