Чоловічий кварцевий годинник WishDoIt Baks
Подарунок

1 895 ₴
- В наявності
- Код: 7002
+380 (95) 613-46-30
Vodafone
- +380 (96) 399-51-60Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чоловічий кварцевий годинник WishDoIt Baks»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий годинник WishDoIt Baks (мінеральне скло, японський кварцовий механізм)

WishDoIt – новий бренд чоловічих годинників вперше представлений в Україні.
Годинники цього бренду комплектуються надійними японськими механізмами, мають яскравий дизайн і офіційну гарантію 12 місяців.
Детальніше про годинник WishDoIt Baks
- Годинниковий механізм: Quartz, Японія- Функції: Система День-Ніч, час по 24-й шкалі, дата, місяць
- Корпус (форма): Круглий
- Матеріал корпусу: Сплав металів
- Водонепроникність: 3 атм - душ
- Скло: Мінеральне
- Задня кришка: Закрита
- Колір корпусу: Сріблястий
- Матеріал ремінця: Сталевий
- Колір ремінця: Чорний
- Застібка: Дворівнева
- Довжина ремінця: 25 см (регулюється)
- Діаметр: 44 мм
- Товщина: 10 мм
- Гарантія 12 місяців


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WishDoIt |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація місяця, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Функції | Система День-Ніч, час по 24-й шкалі, дата, місяць |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Сплав металів |
| Характеристики механізму | Японія |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Стиль | Класичний |
| Вага, г | 160 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Тип циферблата | Аналоговий (Стрілочний) |
| Механізм | Кварцовий |
| Вид індикації | Індекси, римські цифри |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 44х10 |
| Застібка | Дворівнева |
| Фабрика збірки | Китай/Японія |
| Задня кришка | Закрита |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| По діаметру годин | Середні |
| По країні механізму | З японським механізмом |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Водостійкість | 3 атм - душ |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
- Ціна: 1 895 ₴









