Чоловічий кварцевий годинник Carnival Black Jack з сапфіровим склом
Подарунок

2 989 ₴
- В наявності
- Код: 8758
+380 (95) 613-46-30
Vodafone
- +380 (96) 399-51-60Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чоловічий кварцевий годинник Carnival Black Jack з сапфіровим склом»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Carnival Black Jack чоловічий кварцовий годинник із сапфіровим склом

Carnival Black Jack
- Унікальна нова розробка заводу Carnival.
Модель має строгий класичний дизайн, який чудово підійде під будь-який образ.
Її головними перевагами є японський кварцовий механізм, сталевий корпус та сапфірове скло.
У комплект входить гарантія на рік.
Детальніше:
- Годинниковий механізм: Кварцовий, Японія
- Функції: Показують дату, день тижня
- Корпус (форма): Круглий
- Матеріал корпусу: Сталь вищої проби
- Водонепроникність: Базова
- Скло: Сапфірове
- Задня кришка: Закрита
- Колір корпусу: Чорний
- Матеріал ремінця: Сталевий
- Особливості: З японським механізмом
- Колір ремінця: Чорний
- Застібка: Фірмова Carnival
- Діаметр: 41 мм
- Товщина: 8 мм
- Гарантія 12 місяців
Переваги бренду Carnival:
1. Надійний механізм з 25 - и каменями.
2. Сапфірове скло.
3. Матеріал корпусу сталі.
4. Висока точність ходу годинника.
5. Найкраща ціна в сегменті Luxury - годинників.
Фотографии:



Ваши преимущества сотрудничества с choicemarket.com.ua

Большой опыт работы
Мы работаем для Вас с 2016 года
Качественное обслуживание
отзывы о нашей работе Вы можете посмотреть здесь
Быстрая доставка
сформируйте заказ на сайте или по телефону до 13.00, мы отправим товар в тот же день
Кешбек и система скидок
Получайте кешбек и скидку на следующие покупки. Детали узнавайте у менеджера
Остались вопросы?
Для получения быстрого ответа или консультации звоните за номером +380956134630
или пишите нам на Viber:
Choicemarket.com.ua - магазин полезных подарков
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Сапфірове скло |
| Тип | Дизайнерські/Fashion |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Водостійкість | 3 атм - душ |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Характеристики механізму | Японія |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Вага, г | 120 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Основний колір циферблату | Чорний |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Тип циферблата | Аналоговий (Стрілочний) |
| Механізм | Кварцовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Гарантія | 12 місяців |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Застібка | Фірмова Carnival |
| Фабрика збірки | Китай |
| Задня кришка | Закрита |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Колір ремінця | Чорний |
| По діаметру годин | Невеликі |
| По країні механізму | З японським механізмом |
| Стиль | Класичний |
- Ціна: 2 989 ₴











