LG F2J3HS0W

20 739 ₴
- Немає в наявності
- Код: F2J3HS0W
+380 (95) 613-46-30
Vodafone
- +380 (96) 399-51-60Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LG F2J3HS0W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 44 см |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Програми | Бавовна, Делікатна, Ручне прання, Щоденне прання, Інтенсивне прання, Полоскання + Віджим, Синтетика, Віджимання, Легкий догляд, Бавовна макс, Попереднє прання, Змішана білизна, Полоскання, Швидка 30 хв., Очищення барабана, Одяг малюка + Пар, Спорт |
| Тип | пральна |
| Тип двигуна | Інверторний/Inverter Direct Drive™ |
| Колір | Білий |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
- Ціна: 20 739 ₴






