ARDESTO Пральна машина фронтальна, 6кг, 1000, А++, 45см, дисплей, сірий

12 565 ₴
- Немає в наявності
- Код: WMS-6109DG
+380 (95) 613-46-30
Vodafone
- +380 (96) 399-51-60Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматична пральна машина в оригінальному дизайні темно-сірого кольору з фронтальним завантаженням білизни і вбудованим цифровим дисплеєм. Ardesto WMS-6109DG розрахована на завантаження 6 кг білизни. Максимальна швидкість віджиму досягає 1000 оборотів в хвилину, а клас енергозбереження - A ++.
| Основні | |
|---|---|
| Клас віджиму | C |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 44 см |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Програми | Бавовна, Делікатна, Вовна, Полоскання + Віджим, Синтетика, Віджимання, Спідня білизна, Мікс, Пухо-пір'яні вироби, Експрес 15 хв, Спорт, ECO |
| Тип | пральна |
| Колір | Сірий |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1000 об/хв |
- Ціна: 12 565 ₴







