Gorenje Пральна машина з фронт. загр. WNEI94BS

20 739 ₴
- Немає в наявності
- Код: WNEI94BS
+380 (95) 613-46-30
Vodafone
- +380 (96) 399-51-60Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова хвильова перфорація барабана у поєднанні з особливою хвилеподібною формою 3D-ребер пом'якшує волокна, що забезпечує більш дбайливий догляд за одягом, дозволяє досягти бездоганної якості прання та звести до мінімуму утворення складок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 16 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 89 см мм |
| Глибина | 69 см |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Програми | Бавовна/30°, Пухові речі, PowerWash 59', Бавовна Еко 40°, Бавовна Еко 60° |
| Тип | пральна |
| Тип двигуна | Inverter PowerDrive |
| Колір | Білий |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
- Ціна: 20 739 ₴










