LG Пральна машина фронтальна, 8,5кг, 1200, A+++, 48см, дисплей, пара, інвертор, білий
Подарунок

31 719 ₴
- Немає в наявності
- Код: F2V3GS0WW
+380 (95) 613-46-30
Vodafone
- +380 (96) 399-51-60Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 100 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «LG Пральна машина фронтальна, 8,5кг, 1200, A+++, 48см, дисплей, пара, інвертор, білий»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузька пральна машина з фронтальним завантаженням на 8.5 кг. Клас енергоефективності A+++, максимальна швидкість віджиму 1200 об/хв. Оснащена технологією визначення властивостей тканини AI DD™ та функцією обробки парою Steam™.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 47.5 см |
| Завантаження білизни для прання | 8.5 кг |
| Клас енергоспоживання | A+++/-30% |
| Програми | Бавовна, Делікатна, Вовна, Ручне прання, Щоденне прання, Спортивний одяг, Інтенсивне прання, Полоскання + Віджим, Пухові ковдри, Безшумне прання, Змішана білизна, Швидко 14, ECO 40-60°C |
| Споживання води при пранні | 49 л /(прання+віджим) |
| Тип | пральна |
| Тип двигуна | Inverter Direct Drive |
| Колір | Білий |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв /(1000/800/600/400 об/хв) |
- Ціна: 31 719 ₴











