Gorenje Прально-сушильна машина фронтальна WD2A964ADS

23 789 ₴
- Немає в наявності
- Код: WD2A964ADS
+380 (95) 613-46-30
Vodafone
- +380 (96) 399-51-60Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прально-сушильна машина Gorenje фронтальна, 9(6)кг, 1400, A+, 66см, дисплей, інвертор, SterilTub, білий. STEAMTECH Менше складок, менше прасування. Додаткова обробка парою в кінці вибраної програми зробить одяг більш гладким. Барабан наповнений пором, який проникає в кожне волокно, роблячи білизну м'якшою, що практично не вимагає прасування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас віджиму | B |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см мм |
| Глибина | 61 см |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Програми | Бавовна, Вовна, Синтетика, Попереднє прання, Самоочищення |
| Споживання води при пранні | 45 л |
| Тип | прально-сушильна |
| Тип двигуна | Inverter PowerDrive |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
- Ціна: 23 789 ₴










