Gorenje Плита GK5A21WH

12 809 ₴
- Немає в наявності
- Код: GK5A21WH
+380 (95) 613-46-30
Vodafone
- +380 (96) 399-51-60Kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Gorenje GK5A21WH - плита з духовкою великого об'єму, за допомогою якої ви зможете приготувати їжу для всієї сім'ї. За допомогою функції AquaClean очищувати духовку буде не так складно. А функції гриля та вентилятора допоможуть приготувати страви на професійному рівні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38.8 кг |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см мм |
| Глибина | 59.4 см |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | Режим "Піца", Нижній нагрів, Очищення паром AquaClean, Гриль/(інфрачервоний), Освітлення, Великий гриль/(інфрачервоний), Верхній нагрів + нижній нагрів |
| Обсяг духовки | 68 л |
| Тип | Комбінована |
| Управління | Механічний |
| Колір | Білий |
- Ціна: 12 809 ₴

